Taş Kağıt Makas’ta oynayan Ozan Güven: Harun karakterine kendimden çok şey kattım

Yusuf Pirhasan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’nda ‘Avukat Harun Yakar’ karakterine hayat veren oyuncu Ozan Güven dizideki karakteriyle ilgili açıklamada bulundu.

Ozan Güven, “Harun’, renkli takım elbiseler giyen, avukatların standart kurallarına uymayan bir adam. Harun karakteriyle ilgili çalışırken ‘Ne yapabiliriz, ne edebiliriz?’ diye kendim çalıştım. Kendimden de çok şey kattım” dedi.

Güven, “İyi bir işin kötü bir oyuncusu ya da ortalama oyuncusu olmaya razıyım. Ama kötü bir işin iyi oyuncusu olmak bana çok doğru gelmiyor. O yüzden ‘Taş Kağıt Makas’ın bütününü çok sevdim” dedi.

‘Taş Kağıt Makas’ın hikayesiyle ilgili de konuşan Güven, “Tüm karakterlerin hayatı bir davada birleşiyor. Organik olarak birbirlerine bağlılar ve sonradan o bağları çözülemeyecek şekilde bir araya geliyorlar. Yani ayrılsalar da beraber olacaklar. Hikâyenin devamında da muhtemelen çok açmaz var ve onların hepsi tek tek açıldığı zaman seyirci de çok mutlu olacak diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x